Minivan Ekspres Taşımacılığı

Türkiye’de 30, Avrupa’nın farklı merkezlerinde 25 olmak üzere toplam 55 personelimiz ve sürekli büyüyen kadromuzla sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti vermek için çalışıyoruz. Avrupa Birliği ülkelerinde bulunan temsilciliklerimizin yanı sıra gümrük çözümleriniz için kurduğumuz “Fiskal Temsilciliğimiz” sayesinde müşterilerimize hızlı ve sorunsuz teslimat sağlamayı amaçlıyoruz.

Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye arasında her gün karşılıklı olarak tır giriş ve çıkışımız olmakta ve bu seferlerle haftalık ortalama 50 mega tır ile ihracat ve ithalat taşıması gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’da ki geniş dağıtım ağımız sayesinde kapıdan kapıya kara yolu taşımacılığı ile teslimat yapabilmekte, koli ve askılı sevkiyatlarınız ile birlikte müşterilerimizin isteğine bağlı olarak paletli teslimat hizmeti de sunabilmekteyiz.

“SÜPER EKSPRES TESLİMAT” KARA YOLU TAŞIMACIĞI

Müşterilerimizin İSD Lojistik A.Ş. yi tercih etmesinde en etkili olan servisimiz, uçak sevkiyatlarına alternatif olan kara yolu taşımacılığı “Süper Ekspres Teslimat” hizmetimizdir.

Gümrük işlemleri tamamlanan kargolarınızın tır çıkışından itibaren, *Süper Ekspres Teslimat seçeneğimizde 3 gün, *Ekspres Teslimat seçeneğimizde 4-5 gün, Klasik Teslimat seçeneğimizde 6-7 gün içerisinde kargonuzu depolarımıza ulaştırma garantisi veriyoruz.

*(Belirtilen süreler Mücbir Sebepler hariç Batı Avrupa için verilmiştir)

Bu sayede gönderileriniz;

Doğru yöntem, doğru zaman, ve dürüst hizmet prensibi ile alıcılarınıza ulaşıyor.

  • Üstelik tam hedeflenen zamanda

Hedefimiz, karayolu üzerinden hizmet verdiğimiz tüm bölgeleri avuçlarınıza sunmak.

Nitelikli kadromuz ve modern donanımlı araç filomuz sayesinde hedefimiz yüklerinizi, güvenli bir şekilde ve optimum sürelerde alıcılarınıza ulaştırmak.