İtalya Nakliye

Uluslararası nakliye ve lojistik sektöründeki 18 yıllık tecrübesini İSD Lojistik çatısı altında bir araya getiren şirketimiz, 2013 yılından bu yana entegre lojistik hizmet sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Zamanın daha çok değer kazandığı günümüzde, tecrübeli ve uzman çalışanlarımızın yanı sıra genç ve dinamik ekibimizle iş ortaklarımıza servis kalitemizden ödün vermeden destek sağlamaktayız.

italya nakliyeÖzellikle AB ülkelerinde son derece sağlam bir altyapıya ulaşan şirketimizin İtalya nakliye ağı dışında Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Balkan ve İskandinav ülkeleri bulunmaktadır. Tekstilden ağır sanayiye, otomotivden gıdaya kadar hemen her sektörde, üretimin son safhasından alıcıya teslimat anına kadar bire bir işin içerisinde yer almaktayız. İSD Lojistik olarak; iş ortaklarımıza lojistik hizmetleri kapsamında karayolu – havayolu – denizyolu taşımacılığı, AQL standartlarında ürün kontrolü, Fiskal temsilciliğinde gümrüklemenin yanı sıra muhabir ağımız kapsamında Avrupa’da da depolama hizmeti sunmaktayız.

Türkiye sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; tüm ithalatçı ve ihracatçı firmaların beklentileri doğrultusunda, hizmet kalitesinden ödün vermeden, sorumluluğun bilincinde olarak lojistik hizmet kavramı içerisine giren hizmetlerin tamamını verebilmek üzere sektörde profesyonelleşmiş yönetici ve uzman kadrosu ile nakliye organizasyonu sunmaktadır.

TÜRKİYE – İTALYA NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

  • Türkiye – İtalya – Türkiye Kapıdan Kapıya Taşımalar
  • Türkiye – İtalya – Türkiye Komple – Parsiyel Yüklemeler
  • İtalya Intermodal / Multimodal yüklemeler.
  • İtalya Gümrükleme Hizmetleri
  • İtalya Depolama Hizmetleri
  • İtalya İç Nakliye Hizmetleri
  • İtalya Ağır tonaj – Gabari dışı yüklemeler

ÖZEL HİZMETLERİMİZ

Türkiye – İtalya nakliye hizmetimiz dışında ayrıca İtalya’da ağır nakliyat, saç, konteyner taşımacılığı, araç taşıma, ağır nakliye hizmetlerinin yanı sıra; Almanya içerisindeki taşımalarda, varil taşıma, tır nakliye, yük taşımacılığı, saç aparatları, ağır taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, tır taşımacılığı, ağır nakliye, ağır nakliyat, kaldırma aparatları taşımacılıkları da yapılabilmektedir.

Uluslararası İtalya Nakliye Hizmeti Verdiğimiz Şehirler

Roma, Bologna, Viterbo, Modena, Reggio Emilia, Rieti, Frosinone, Parma, Latina, Ferrara, Terni, Rovigo, Perugia, Mantova, Sassari, Forli, Rimini, Nuoro, Ravenna, Cagliari, Oristano, Firenze, Pistoia, Torino, Aosta, Arezzo, Siena, Cuneo, Massa, Biella, Lucca, Vercelli, Asti, Pisa, Alessandria, Livorno, Grosseto, Genova, Prato, Savona, Ancona, Imperia, La Spezia, Pesaro, Milano, Macerata, Varese, Ascoli Piceno, Como, Teramo, Lecco, Pescara, Chieti, Sondrio, L’Aquila, Bergamo, Bari, Brescia, Cremona, Foggia, Brindisi, Lodi, Pavia, Lecce, Taranto, Novara, Matera, Verbania, Piacenza, Napoli, Caserta, Venezia, Benevento, Treviso, Avellino, Belluno, Salerno, Pordenone, Potenza, Udine, Campobasso, Trieste, Isernia, Gorizia, Cosenza, Padova, Catanzaro, Vicenza, Crotone, Verona, Trento, Reggio Calabria, Vibo Valentia, Bolzano


ISD Lojistik  olarak  konusunda uzman, temel değerlere sahip , güler yüzlü kadrosu ile sipariş aşamasından evrak teslimine kadar her safhada doğru ve hızlı bilgi akışı sağlayarak müşteri memnuniyetini ivedi ve en yüksek derecede karşılayarak gerçekleştiririz. Yükünüz ister 1 kg ağırlığında, ister tonlarca olsun, yüklere aynı özeni gösteririz.

Bu anlayış  ISD Lojistik farkının oluşmasını sağlayan en önemli özelliklerinin başında gelir. Şirket Politikamız: Güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak dinamik bir yapı içerisinde en hızlı hizmeti vermek suretiyle maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ISD Lojistik olarak hem öz mal,  hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata İtalya Nakliye, İtalya Komple taşıma, İtalya Parsiyel ve komple lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz. İtalya karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için 0212 887 10 05 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte tonaj, ölçüler, mal cinsi vs. fiyat talebinde bulunabilirsiniz