Intermodal

INTERMODAL NEDİR?

Bu taşıma işlemi sırasında kullanılan özel konteynerler ile ekstra bir boşaltma işlemi yapılmadan yükleriniz direkt olarak bir nakil aracından diğerine hızlı bir şekilde aktarılır. Karayolu, demiryolu ve deniz yolunun karma bir şekilde kullanıldığı bu taşıma modeli ile optimum sürelerde maksimum çevrecilik hedeflenmektedir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplanan yükleriniz İstanbul / Pendik Limanın’dan ro-ro’ya yüklendikten sonra İtalya / Trieste’ye doğru yol alır. Bu noktadan sonra teslim adresine varmadan yolculuğun belirli bir kısmı demiryolu ile gerçekleşir ve son olarak alıcınıza yine kara yolu araçlarımız ile teslim edilir. Bu taşıma şekli kara yolu taşımacılığına göre daha ekonomik olmakla beraber aynı zamanda doğaya yaklaşık % 60-70 daha az karbon emisyonu salgılanmaktadır. Klasik kara yolu taşımacılığına oranla ekonomik ve çevreci olması sebebi ile firmanıza bu sayede tasarruf ettirmeyi ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanılacak bir dünya bırakmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Düşük değerli ve süre açısından esnek olan malzemeleriniz için ISD Lojistik A.Ş.’nin Intermodal hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hemen detaylı bilgi almak için bize ulaşın sizlere daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.