Almanya Nakliye

şirketimiz, 2013 yılından bu yana entegre lojistik hizmet sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Zamanın daha çok değer kazandığı günümüzde, tecrübeli ve uzman çalışanlarımızın yanı sıra genç ve dinamik ekibimizle iş ortaklarımıza servis kalitemizden ödün vermeden destek sağlamaktayız.

almanya-nakliyeÖzellikle AB ülkelerinde son derece sağlam bir altyapıya ulaşan şirketimizin Almanya nakliye ağı dışıda Belçika, Hollanda, İtalya, Fransa, Balkan ve İskandinav ülkeleri de bulunmaktadır. Tekstilden ağır sanayiye, otomotivden gıdaya kadar hemen her sektörde, üretimin son safhasından alıcıya teslimat anına kadar bire bir işin içerisinde yer almaktayız. İSD Lojistik olarak; iş ortaklarımıza lojistik hizmetleri kapsamında karayolu-havayolu-denizyolu taşımacılığı, AQL standartlarında ürün kontrolü, Fiskal temsilciliğinde gümrüklemenin yanı sıra muhabir ağımız kapsamında Avrupa’da da depolama hizmeti sunmaktayız. 

Türkiye – Almanya nakliye konusunda uzmanlaşmış olan firmamız; tüm ithalatçı ve ihracatçı firmaların beklentileri doğrultusunda, hizmet kalitesinden ödün vermeden, sorumluluğun bilincinde olarak lojistik hizmet kavramı içerisine giren hizmetlerin tamamını verebilmek üzere sektörde profesyonelleşmiş yönetici ve uzman kadrosu ile  nakliye organizasyonu sunmaktadır.

TÜRKİYE – ALMANYA NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

  • Türkiye – Almanya – Türkiye Kapıdan Kapıya Taşımalar
  • Türkiye – Almanya – Türkiye Komple – Parsiyel Yüklemeler
  • Almanya Intermodal / Multimodal yüklemeler.
  • Almanya Gümrükleme Hizmetleri
  • Almanya Depolama Hizmetleri
  • Almanya İç Nakliye Hizmetleri
  • Almanya Ağır tonaj – Gabari dışı yüklemeler

ÖZEL HİZMETLERİMİZ

Türkiye – Almanya nakliye hizmeti dışında ayrıca Almanya’da ağır nakliyat, saç, konteyner taşımacılığı, araç taşıma, ağır nakliye hizmetlerinin yanı sıra; Almanya içerisindeki taşımalarda, varil taşıma, tır nakliye, yük taşımacılığı, saç aparatları, ağır taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, tır taşımacılığı, ağır nakliye, ağır nakliyat, kaldırma aparatları taşımacılıkları da yapılabilmektedir.

Uluslararası Almanya Nakliye Hizmeti Verdiğimiz Şehriler

Baden-Württemberg Eyaleti

» Stuttgart, Heidelberg, Mannheim , Karlsruhe, Ulm, Heilbronn, Tübingen, Reutlingen, Konstanz, Pforzheim, Freiburg

Bavyera Eyaleti

» Amberg, Ansbach, Aschaffenburg, Augsburg , Bamberg, Bayreuth, Coburg, Erlangen, Fürth, Hof Ingolstadt Kaufleuten ,Kempten, Landsberg am Lech ,Landshut, Memmingen, Münih, Nürnberg, Passau, Regensburg, Rosenheim, Schwabach, SchweinfurtStraubing, Weiden, Würzburg

Berlin Eyaleti

» Berlin 

Brandenburg Eyaleti

» Brandenburg, Cottbus, Frankfurt, Potsdam

Bremen Eyaleti

» Bremen ,Bremerhaven

Hamburg Eyaleti

» Hamburg

Hessen Eyaleti

» Darmstadt, Frankfurt, Kassel, Offenbach, Wiesbaden

Mecklenburg-Vorpommern Eyaleti

» Greifswald, Neubrandenburg, Rostock, Schwerin, Stralsund, Wismar

Aşağı Saksonya Eyaleti

» Braunschweig, Delmenhorst, Emden, Hannover, Oldenburg, Osnabrück, Salzgitter, Wilhelmshaven, Wolfsburg

Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti

» Aachen Bielefeld Bochum Bonn Bottrop Dortmund Duisburg Düsseldorf, Essen, Gelsenkirchen, Hagen, Hamm, Herne, Köln, Krefeld, Leverkusen, Mönchengladbach, Münster, Paderborn, Oberhausen,Remscheid, Solingen, Wuppertal

Rheinland-Pfalz Eyaleti

» Frankenthal, Kaiserslautern, Koblenz, Landau, Ludwigshafen, Mainz, Neudsadt, Pirmasens, Speyer, Trier, Worms, Zweibrücken

Saarland Eyaleti

» Herzig, Neunkirchen, Saarlouis, Sankt İngbert, Sankt Wendel, Homburg, Saarbrücken


ISD Lojistik  olarak  konusunda uzman, temel değerlere sahip , güler yüzlü kadrosu ile sipariş aşamasından evrak teslimine kadar her safhada doğru ve hızlı bilgi akışı sağlayarak müşteri memnuniyetini ivedi ve en yüksek derecede karşılayarak gerçekleştiririz. Yükünüz ister 1 kg ağırlığında, ister tonlarca olsun, yüklere aynı özeni gösteririz.

Bu anlayış  ISD Lojistik farkının oluşmasını sağlayan en önemli özelliklerinin başında gelir. Şirket Politikamız: Güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak dinamik bir yapı içerisinde en hızlı hizmeti vermek suretiyle maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

ISD Lojistik olarak hem öz mal,  hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Almanya Nakliye, Almanya Komple taşıma, Almanya Parsiyel ve komple lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz. Almanya karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için 0212 887 10 05 nolu telefondan bizlere ulaşabilir veya kargo detaylarınızla birlikte tonaj, ölçüler, mal cinsi vs. fiyat talebinde bulunabilirsiniz